Değerli müşterimiz;


Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. sacriostudios.com her zaman en iyi ürünleri en avantajlı fiyatlarla sunmayı amaçlar. Ancak bazı durumlarda aldığınız ürün için iade ve değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin en kolay, en hızlı bir şekilde İade Ve Değişim hakkınızı kullanmanız için sacriostudios.com tarafından sunulan, aşağıdaki koşullara uyulması durumda karşılıklı olarak hiçbir mağduriyet yaşanmadan iade veya değişim talebiniz sonuçlanmış olacaktır.

Not: Kişisel kullanım ürünlerinde maalesef cayma hakkı bulunmamaktadır.


İade Ve Değişim Şartları

Satın almış olduğunuz ürünün kullanılmamış, zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla:

1. Almış olduğunuz ürünü iade etmek için ürün ile birlikte gelen faturanın arka yüzündeki iade bölümünü eksiksiz olarak doldurunuz.

2. Doldurduğunuz form/faturayı ürün ile birlikte "................................................................" adresine gönderiniz.

3. İade nedeniniz en geç 3 iş günü içinde yetkili birimimiz tarafından incelenerek üye olurken vermiş olduğunuz e-mail ve telefon numarasından size konu hakkında bilgi verilecektir.

4. İnceleme işlemini takiben talebinizin olumlu bulunması halinde iade ve değişim talebiniz yerine getirilecektir.

5. İade ve değişim talebinizin değerlendirilmesi için siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde ürün ve fatura nüshası ile birlikte size bildireceğimiz kargo kodunu kullanarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile iade adresimize göndermeniz gerekmektedir.


Dikkat:

• İade süresi dolan,
• Fatura nüshası bulunmayan,
• Kullanılmış,
• Kullanıcı tarafından hasar görmüş,
• Barkod ve etiketi yırtılmış veya kaybedilmiş,

Yukarıdaki maddelere istinaden değişim ve iade talebinde bulunması halinde firmamız tarafından isteğiniz kabul edilmeyecektir. Ayrıca gönderdiğiniz ürün karşı ödemeli olarak size geri gönderilecektir.

Teşekkürler
sacriostudios.com

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.